چهارشنبه ۰۲ اسفند ۱۳۹۶ ۰۳:۱۵ هایک گلد نمایندگی گلد هایک ویژن

هایک ویژن پیشرو در جهان در زمینه محصولات و راه حل های نظارت تصویری


هایک ویژن پیشرو در جهان در زمینه محصولات و راه حل های نظارت تصویری، ادغام دوربین های ANPR خود را با نرم افزار:registered: Visec، سازنده مجموعه نرم افزاری نظارت Visec و Visec LPR Cloud در آفریقای جنوبی اعلام کرد.


این ادغام باعث ارتباط مستقیم بین دوربین های Hikvision و پلت فرم Visec می شود که همچنین باعث از بین بردن سخت افزار های پر هزینه شامل کامپیوتر و سرور، مانیتور و سوئیچ هامی شود.


این راه حل عمدتا برای مدیریت ورود / خروج در مناطق تجاری و مسکونی مانند ساختمان اداری و مراکز خرید استفاده می شودو همچنین در پروژه های دولت، برای کمک به پلیس، پر کاربرد می باشد.

این راه حلی است که تنها با اتصال به اینترنت به طور منظم و بدون سخت افزار پیچیده، تا حد زیادی به مشتریان، صرفه جویی در هزینه های نصب و راه اندازی کلی را ممکن میسازد. ما اطمینان داریم که این تکنولوژی بازار را گسترش خواهد داد.


دوربین های Hikvision ANPR به عنوان یکی از اعضای خانواده دوربین هوشمند Hikvision، به راحتی قادر می باشد که به تشخیص و تجزیه و تحلیل شماره های پلاک خودرو بپردازد، در حالی که دارای ویژگی های هوشمند، از جمله هوشمند کدک، هوشمند VQD و شناسایی هوشمند (تشخیص نفوذ، تشخیص خطوط عبور و غیره)می باشد.

خرید دوربین مداربسته و تجهیزات دوربین مداربسته به همراه کلیه لوازم جانبی دیگر را تنها از نمایندگی هایک ویژن بخواهید.خرید دوربین مداربسته با نازلترین قیمت و مهمتر از آن با کیفیت بالا در نمایندگی هایک ویژن تهران خریداری کنید.ضمانت کار و جلب رضایت مشتری شعار ماست.


نویسنده : هایک وِیژن-خرید دوربین مداربسته-دوربین مداربسته                     تاریخ : 1396/9/24

برچسب ها :
محصولات هایک ویژن،هایک ویژن،نمایندگی هایک ویژن،خرید هایک ویژن،دوربین هایک ویژن،محصولات هایک ویژن،دوربین مداربسته هایک ویژن،دوربین پلاک خوان هایک ویژن،تجهیزات دوربین مداربسته هایک ویژن،لیست قیمت هایک ویژن،هایک گلد نمایندگی گلد هایک ویژن،فروشگاه دوربین مداربسته،فروش دوربین مداربسته،خرید دوربین مداربسته نمایندگی گلد هایک ویژن بزرگترین توزیع کننده و فروشنده محصولات هایک ویژن در ایران می باشد که با گارانتی پارس ارتباط محصولات هایک ویژن را عرضه میکند.فروش دوربین هایک ویژن،تجهیزات هایک ویژن،nvr هایک ویژن،dvr هایک ویژن،تمامی محصولات هایک ویژن با دو سال گارانتی به همراه لیست قیمت هایک ویژن.